BESTUUR

Davo dankt



DAVO BESTUUR


Voorzitter

Decanniere Steven - voorzitter@volleywevelgem.be - 0477/48 60 68


Secretaris 

Flament Filip - secretaris@volleywevelgem.be - 0474/22 11 61


Administratie

Plasman Leen - administratie@volleywevelgem.be


Penningmeester

Bevernage Diederik - finance@volleywevelgem.be - 0476/78 55 35


Sportief Verantwoordelijke 

Stragier Bruno - jeugd@volleywevelgem.be - 0471/65 08 54


Sponsoring

Vermaut Stephanie & Debrouwere Monica - sponsoring@volleywevelgem.be


Kledij

Ilse Vercauteren - shop@volleywevelgem.be 


Bar

Vandamme Ellen - bar@volleywevelgem.be




KINE DAVO

DELRUE NICOLAS, Menenstraat 301, 8560 Wevelgem

www.kine-delrue.be - info@kine-delrue.be - 0497/03.00.85 - 056/42.87.73

(Om de kwaliteit van onze behandelingen te garanderen, zijn we iedere dag telefonisch bereikbaar van 8u30 tot 9u30 en van 17u30 tot 18u30)



DAVO WERKGROEPEN


Werkgroep Sport - jeugd@volleywevelgem.be

Eindverantwoordelijke : Stragier Bruno 


Jeugd : Stragier Bruno 

     U9/U11 : Verboven Eva

     U13/U15 : 


Seniors : Platteau Koen (Sportief manager)

               Dirk Dobbelaere (Technisch Directeur)


Werkgroep Sponsoring - sponsoring@volleywevelgem.be

De Brouwere Monica 

Vermaut Stephanie


Art-Director

Phan An 


Administratieve Ondersteuning - administratie@volleywevelgem.be

Plasman Leen 

Bevernage Diederik


Werkgroep Kaas/Bier - en Wijnavond - kaasbierwijn@volleywevelgem.be

Faillie Dominiek 

Lauwaerts Eveline

Ghesquiere Dany



Werkgroep Ontbijtactie  - ontbijt@volleywevelgem.be

Hallez Bart 

Lauwaerts Eveline

Faillie Dominiek

Vandamme Ellen

Masselis Virginie

De Brouwere Monica

Reynaert Wouter

Chiers Niek



Kledij - Davo Shop - shop@volleywevelgem.be

Vercauteren Ilse


Volley Kaffee - bar@volleywevelgem.be

Vandamme Ellen

Mijngheer Geert (barman@volleywevelgem.be - 0478/76 85 71)